Kontakter

Personal

Växel öppen: Må - To 8:00 - 16:30 ; Fr 8:00 - 15:00

 
Välj avdelning:

Ledning/Försäljning/MarknadStäng

Ledning/Försäljning/Marknad

VD
John Skantze 0708 - 71 21 22 john@hubersverige.se
Teknisk säljare norra och södra Sverige
Ulf Bengtsson 0706 - 07 07 71 ulf.bengtsson@hubersverige.se
Teknisk säljare Mellansverige
Niclas Svensson 0725 - 43 55 93 niclas.svensson@hubersverige.se
Säljare rostfritt
Maria Eriksson 0705 - 55 48 48 maria.eriksson@hubersverige.se
Affärsutvecklare
Pontus Hallbäck 0738 - 02 25 62 pontus.hallbaeck@hubersverige.se
Marknadsansvarig
Jonna Martinsson 0720 - 14 44 23 jonna.martinsson@hubersverige.se
Teknisk säljkoordinator
Anna Åkesson 031 - 99 64 62 anna.akesson@hubersverige.se

ProjektledningStäng

Projektledning

Ansvarig Projekt design
Tomas Bengtsson 0705 - 84 74 22 tomas@hubersverige.se
Ansvarig Installation
Thomas Marberg 0703 - 19 21 39 thomas.marberg@hubersverige.se
Ansvarig Projektleverans
David Rydberg 0709 - 45 54 76 david@hubersverige.se
Projektledare
Isabella Fröderberg 0734 - 00 35 38 isabella.froederberg@hubersverige.se
Projektledare
Andreas Reimelid 0763 - 97 91 01 andreas.reimelid@hubersverige.se
Inköp och projektkoordinator
Thomas Karlsson 0725 - 00 38 34 thomas.karlsson@hubersverige.se

Uppstart/El/ProgrammeringStäng

Uppstart/El/Programmering

Ansvarig Projekt design
Tomas Bengtsson 0705 - 84 74 22 tomas@hubersverige.se
Elkonstruktör / Programmerare
Vladimir Rezanov 0761 - 40 32 22 vladimir@hubersverige.se
Elektriker / Drifttagare
Dan Bertilsson 0703 - 76 67 77 dan@hubersverige.se
Elektriker/Installatör
Marcus Utriainen 0730 - 29 04 42 marcus@hubersverige.se

Service/ReservdelarStäng

Service/Reservdelar

Reservdelar/Logistik
Malin Sjögren 031 - 99 64 72 malin@hubersverige.se
Servicechef
Mats Nordholm 0703 - 57 77 85 mats.nordholm@hubersverige.se
Verkstadssamordnare
Armin Hajder 0725 - 27 33 19 armin@hubersverige.se
​Servicetekniker
Edin Dimiraca 0705 - 22 81 59 edin@hubersverige.se
​Servicetekniker
Mathias Danielsson 0768 - 37 32 67 mathias.danielsson@hubersverige.se
​Servicetekniker
Jasmin Javor 0703 - 44 25 56 jasmin.javor@hubersverige.se
Servicetekniker
Robert Lauritsen 0725 - 31 04 10 robert.lauritsen@hubersverige.se
Servicetekniker
Mats Edrud 0722 - 11 61 69 mats.edrud@hubersverige.se

Ekonomi/InköpStäng

Ekonomi/Inköp

Ekonomiansvarig
Helena Levinsson 031-797 76 82 helena@hubersverige.se
Redovisningassistent
Carina Johansson 031-99 64 65 carina@hubersverige.se
Ekonomiassistent
Annica Jansson 031-99 64 60 annica.jansson@hubersvserige.se

Hydropress Huber i NorgeStäng

Hydropress Huber i Norge

Tekniks säljare södra Norge
Harald Fjaere +47 959 25 444 harald@huber.no
Teknisk säljare mellan och norra Norge
Elvis Settnøy +47 971 53 514 elvis@huber.no
Servicekoordinator
Jeff Sloth +47 406 18 481 jeff.sloth@huber.no
Servicetekniker
Kai Karlsen (+47) 928 80 054 kai.karlsen@huber.no
Servicetekniker
Johan Christensen (+47) 414 07 340 Johan.Christensen@huber.no
Servicechef
Mats Nordholm 0703 - 57 77 85 mats.nordholm@hubersverige.se
Säljare rostfritt
Maria Eriksson 0705 - 55 48 48 maria.eriksson@hubersverige.se
Teknisk säljkoordinator
Anna Åkesson 031 - 99 64 62 anna.akesson@hubersverige.se
VD
John Skantze 0708 - 71 21 22 john@hubersverige.se
Inköp och projektkoordinator
Thomas Karlsson 0725 - 00 38 34 thomas.karlsson@hubersverige.se
Senior Projektledare
Martin Johströmer 0702 - 20 98 21 martin@hubersverige.se
Reservdelar/Logistik
Malin Sjögren 031 - 99 64 72 malin@hubersverige.se

Hydropress Huber i FinlandStäng

Hydropress Huber i Finland

Country Manager Finland
Niklas Wentus +358 40-351 7880 niklas.wentus@huber.fi
Projekt Manager
Eva Oksanen +358 40 720 6512 eva.oksanen@huber.fi
Servicetekniker
Kari Eronen +358 40 059 9008 kari.eronen@huber.fi
Servicekoordinator
Ville-Mikko Tamminen +358 40 563 3670 ville-mikko.tamminen@huber.fi